Svarbiausia 2016 metų knyga Lietuvos vaikams?

Juk kas svarbiau už galimybę įkvėpti mūsų jaunąją kartą labiau didžiuotis Lietuvos istorija ir paskatinti juos dar atkakliau kovoti už savo šalį, įsitikinimus ir vertybes?! Ir bent trumpam atitraukti vaikus nuo televizorių, kompiuterių ir telefonų!

KNYGAS JAU TURIME! Jūsų užsakymą paruošime ir išsiųsime 1 darbo dienos bėgyje.

Nesame tikri, kad knygą tikrai gausite iki Kalėdų, todėl jeigu norite suspėti, kviečiame ją atsiimti Vilniuje sutarus laiką.

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

500 originalių, spalvotų iliustracijų. Unikalūs herojų dialogai ir tekstai.
Išskirtinė 260 puslapių kelionė į didingą Lietuvos praeitį.

Prasminga dovana. Vaikams ir ne vaikams.

Ši nepaprasta knyga paskatins Jūsų jaunąjį herojų dar labiau pamilti Lietuvos istoriją ir įsivaizduoti save, kaip patį tikriausią viduramžių riterį. To negalėsite palyginti su jokia kita knyga, kurią laikėte savo rankose. Tai gyvas, tikrumu pulsuojantis grožinis kūrinys apie mūsų protėvių kovą už savo šalį. Už savo įsitikinimus. Už savo vertybes. Tai knyga apie meilę ir atsidavimą. Tai įkvepianti istorija apie kovą už laisvę.

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Knyga jauniesiems Lietuvos herojams!

Sveiki, aš esu Martynas Šaikus ir aš labai mėgstu skaityti. O labiausiai aš mėgstu skaityti istorines knygas apie stiprius ir charizmatiškus lyderius, kurie kovojo už savo vertybes, viziją ir laisvę. Ir aš tikiu, kad tie, kurie skaito knygas, turi gerokai didesnę vaizduotę, kūrybingumą ir gyvenime mato daugiau pozityvių dalykų ir galimybių.

Su žmona Ramune auginame 2 vaikus. Fantastišką mergaitę Mariją, kuriai dabar vos 5 mėnesiai, ir pramuštgalvį sūnų Ričardą. Ričardui jau beveik 3 metai ir jis taip pat mėgsta skaityti. Bet aš turiu vieną liūdną mintį: nors gyvename tokiame gausos amžiuje ir viskas taip greitai keičiasi, tačiau jauniems berniukams tikrai trūksta knygų apie lyderystę, įkvepiančių istorijų apie herojus, kovojančius už savo šalį, idėjas ir savo laisvę. Ir aš manau, kad mažieji mūsų herojai privalo turėti daugiau vyriškumo pavyzdžių. Tų, kurie niekada nepasiduoda ir iki galo kovoja dėl savo svajonių. Nes juk kartais tėtės pavyzdžio vaikams negana. Kad ir kaip jis besistengtų...

Komiksas “Žalgirio Mūšis. Legenda atgyja” yra nuoširdus bandymas suteikti Lietuvos vaikams ir jaunimui tokią knygą. Tai tikra istorija apie vieną didžiausių mūšių viduramžių istorijoje. Tai įkvepianti knyga apie du lyderius - mūsų Lietuvos didįjį kunigaikštį Vytautą ir jo pusbrolį - Lenkijos karalių Jogailą. Jie buvo sąjungininkai ir kartu nugalėjo savo priešus - Kryžiuočių ordiną.

Žalgirio mūšis vyko 1410 metų liepos 15 dieną ir tai tapo reikšmingiausiu, precedento neturinčiu Lietuvos istorijos ir Vidurio Europos istorijos įvykiu.

Ruošdami šią knygą mes išnagrinėjome per 30 svarbiausių istorinių knygų ir kitų šaltinių, kuriuos studijavome, analizavome ir transformavome kiekvieną svarbiausią žinią į lengvai ir paprastai suprantamą kalbą, kuri sužavėtų jaunuosius Lietuvos svajotojus.

Šią knygą reikėtų perskaityti vaikui, jeigu jis yra iki 5-6 metų amžiaus. O jeigu vaikai vyresni - tuomet drąsiai duokite šią knygą jiems ir leiskite jiems savarankiškai nukeliauti atgal į didingą Lietuvos praeitį. Tekstai bus lengvai suprantami, o juos iliustruos net 500 originalių piešinių, kuriems sukurti paskyrėme net 3 pastaruosius metus. Darbą prie šios knygos kūrimo mes pradėjome net nuo 2012 metų!

Bet aš norėjau, kad šia knyga mėgautųsi net tik jauniausieji. Ši knyga bus prasmingai praleistas laikas ir vėlesniuose gyvenimo etapuose. Kad įkvėptų, praturtintų, primintų. Tai knyga skirta vaikams, bet neprisiriškime labai prie to...

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

3 metai atkaklaus darbo.

Mes netaupėme laiko ir jėgų. Viskas Jums. Iš širdies.

Jūs nustebsite kiekvieno šios knygos piešinio jėga. Tai širdis, kurią mes įdėjome per pastaruosius 3 metus, kad Jums padovanotume didingą kelionę į Lietuvos praeitį. Ir mes tikime, kad sukūrėme kai ką verto Jūsų laiko ir dėmesio. Kiekvienas piešinys ir tekstas buvo kuriami su meile. Jums. Žemiau kviečiame peržvelgti vaizdo įrašą, kaip ir kiek buvo spalvinamas vos vienas knygos piešinys. Mes suskaičiavome, kad įprastai vienai iliustracijai nupiešti užtrukdavome nuo 1 iki 3 parų. O tokių iliustracijų - net 500!

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Gyva. Tikra. Didinga.

260 puslapių, kuriuose tapsite Žalgirio mūšio herojais.

Šią knygą rašėme pagal nuoseklią Žalgirio mūšio istoriją, apibendrinę ir išanalizavę virš 30 svarbiausių istorinių šaltinių. O štai tuomet mes pasitelkėme savo vaizduotę. Čia Jūsų laukia gyvi tekstai ir herojų dialogai. Įkvepianti Vytauto Didžiojo kalba kariams mūšio išvakarėse. Dramatiška meilės istorija tarp naujų personažų - paprastų to laikmečio žmonių - Rugilės ir Aisčio. Rūmų intrigos. Narsa. Kova už didelę idėją. Šioje knygoje Jūs rasite viską, ko reikia įtraukiančiam romanui ar veiksmo trileriui.

Čia Jūsų laukia atkakli kova.

Čia Jūs išgyvensite dramą.

Čia Jūs tapsite meilės istorijos liudininkais.

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Išskirtinis knygos dizainas.

Kaip atrodys ši knyga?

Ši knyga bus pagaminta A4 formatu, storu viršeliu, o visi 260 puslapių Jus pasitiks net 500 spalvotų iliustracijų. Jūs iškart pajausite kruopštų darbą ir atidumą, kurį mes skyrėme šios knygos kokybei. Štai keletas pirmųjų knygos puslapių, kuriuose išvysite Žalgirio mūšio priešistorę.

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Herojai.

Kiekvienas personažas - unikalus meno kūrinys.

Personažų kūrimui paskyrėme galybę laiko. Čia galite pasižiūrėti į Vytauto Didžiojo portretą, kuriame stengėmės pabrėžti jo narsą ir stiprybę. Sutikite, kad šios savybės turėtų būti svarbios ir šių dienų jauniesiems herojams. Mums reikia pavyzdžio, kuris nepasiduoda ir kovoja už savo svajones. Toks ir buvo mūsų Vytautas Didysis.

Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Autoriai.

Kas sugalvojo ir sukūrė šią knygą?

Danas Bartkevičius

Danas - knygos dailininkas. Paskyręs net 3 metus savo laiko, jėgų ir atsidavimo, kad sukurtų kiekvieną šios knygos iliustraciją. Danas - mūsų herojus, kuris yra tikras pavyzdys žmogaus, norinčio sukurti didingą meno kūrinį. Mūsų didelė svajonė ir tikslas, kad Lietuva atkreiptų dėmesį į šį jauną kūrėją ir suteiktų jam daugiau šansų kurti ir įgyvendinti savo sumanymus. Jis genialus.

Santana Markūnaitė

Santana sukūrė šios knygos scenarijų, pagal kurį Danas piešė kiekvieną iliustraciją. Santana taip pat sukūrė įkvepiančius tekstus, herojų dialogus ir viską, ką kiekvienas jaunas ir vyresnis žmogus skaitys šioje knygoje. Santana - autentiška ir labai kūrybiška jauna rašytoja, kuri tikrai privalo būti išgirsta lietuvių. Ji šauni. Atsakinga. Unikali.

Martynas Šaikus

Martynas - šios knygos idėjos autorius ir projekto vadovas. Jis tiki, kad galimybė kurti priklauso visiems, todėl jo pagrindinė misija - atrasti unikalius Lietuvos talentus ir padėti jiems sukurti didingus projektus. „Žalgirio mūšis. Legenda atgyja“ - tai idėja, kuri ruseno 3 metus ir pagaliau išvys dienos šviesą. Tai puikus įrodymas visiems, kas kuria ir nori siekti didingų svajonių.

Kaip gauti šią knygą?

  • Knygos kaina 29,99 EUR
  • Nemokamas pristatymas į namus ar biurą.
Rezervuokite savo knygą dabarKnygos kaina su pristatymu - 29,99 EUR

Susisiekite su mumis

Daugiau informacijos tel.: 8 600 536 22, 8 609 002 69 arba el. paštu knyga@zalgiriomusis.lt

Martyno Šaikaus projektai, MB
Įmonės kodas 304029130
Vadovas Martynas Šaikus, direktorius
Adresas A. Vivulskio g. 31-1, LT-03114 Vilnius