Tapkite legendos dalimi!

Tik pirmieji 600 žmonių gaus šį išskirtinį lietuvišką istorinį komiksą su unikaliu kolekciniu numeriu ir Jūsų vardu, įrašytu knygos pabaigoje, rėmėjų sąraše.

3 metai atkaklaus darbo. 500 originalių, spalvotų iliustracijų. Herojų dialogai. Išskirtinė 200 puslapių kelionė į didingą Lietuvos praeitį.

Gaukite karščiausias naujienas į savo el. pašto dėžutę.

Iki išankstinės prekybos pradžios liko tik:

privacy Mes gerbiame Jūsų privatumą

Net 500 originalių, spalvotų iliustracijų.

Mes netaupėme laiko ir jėgų. Viskas Jums. Iš širdies.

Jūs nustebsite kiekvieno šios knygos piešinio nuoširdumu ir jėga. Mes suskaičiavome, kad įprastai vienai iliustracijai nupiešti užtrukdavome nuo 1 iki 3 parų. O tokių iliustracijų - net 500!

Gyva. Tikra. Didinga.

200 puslapių, kuriuose "patirsite" Žalgirio mūšį.

Įkvepianti Vytauto Didžiojo kalba kariams mūšio išvakarėse. Dramatiška meilės istorija tarp naujų personažų - paprastų to laikmečio žmonių - Rugilės ir Aisčio. Rūmų intrigos. Narsa. Šioje knygoje Jūs rasite viską, ko reikia įtraukiančiam romanui ar veiksmo trileriui. Skiriame visiems, kurie ieško autentiško ir vertingo kūrinio dovanai ar namams.

Kova.

Drama.

Meilė.

Inovatyvus požiūris į knygos maketavimą.

Viduramžių jausmas. Atidumas smulkiausioms detalėms.

Čia galite pasižiūrėti į 12 knygos puslapių, kuriuose prasideda Žalgirio mūšio priešistorė. Mes norėjome viską pateikti kaip įmanoma lengviau ir suprantamiau kiekvienam vaikui, kuris pasiners į šią didingą istoriją.

Herojai.

Kiekvienas personažas - unikalus meno kūrinys.

Visų personažų kūrimui paskyrėme galybę laiko. Mes norėjome atrasti jų tikrą charakterį, charizmą ir psichologiją. Čia galite pasižiūrėti į Vytauto Didžiojo portretą, kuriame stengėmės atvaizduoti jo narsą ir stiprybę. Sutikite, kad šios savybės turėtų būti svarbios ir šių dienų Lietuvos berniukams ir vaikinams. Mums reikia pavyzdžio, kuris nepasiduoda ir kovoja iki galo už savo svajones.

Autoriai.

Kas sugalvojo ir sukūrė šią knygą?

Tapkite legendos dalimi.

Kaip gauti šią knygą ir kodėl mums reikia Jūsų palaikymo?

Prašome Jūsų mums padėti įrodyti visiems jauniems kūrėjams, kad įmanoma ir be didžiųjų leidyklų, o tik savo jėgomis ir su žmonių palaikymu sėkmingai įgyvendinti didelius projektus.

Kad pilnai užbaigtume šios knygos maketavimo darbus ir pagamintume aukščiausios kokybės pirmąjį 3000 vnt. tiražą, mums dar trūksta 12 000 eurų. Ir Jūsų palaikymas yra labai svarbus.

Dabar Jūs turite išskirtinę galimybę užsakyti pirmąsias knygos kopijas. Kiekviena jų turės unikalų kolekcinį numerį. O Jūsų vardas ir pavardė bus įrašyta knygos pabaigoje, knygos rėmėjų sąraše.

Ši knyga (su nemokamu pristatymu į Jūsų namus) kainuos 20 eurų, o Jūs ją gausite pirmieji.

Knygos išankstiniai užsakymai bus priimami jau kovo 3 dieną, o dabar Jus kviečiame įvesti savo el. pašto adresą ir laukti karščiausių naujienų, kada atsidarys knygos užsakymo puslapis.

Įveskite savo el. pašto adresą ir būkite pirmieji, kurie galės užsakyti išskirtines, sunumeruotas ir su Jūsų vardu rėmėjų sąraše paženklintas knygos kopijas. Iki išankstinės prekybos pradžios liko tik:

privacy Mes gerbiame Jūsų privatumą